Give humanity a chance, Give the Earth a future!

opublikowano: Poniedziałek, 30 Listopada, 2015 - 13:00, msalek

Ty też możesz mieć swój ogród w mieście - zgłoś się do pionierskiego programu „Nasz ogród społeczny”

Give humanity a chance, Give the Earth a future! fot. Give humanity a chance, Give the Earth a future!

Cztery polskie miasta, kilkuset zaangażowanych mieszkańców i niemal kilkaset metrów kwadratowych dodatkowej zieleni w miastach – to efekty pierwszych tygodni programu pilotażowego „Nasz Ogród Społeczny” realizowanego przez Green Cross Poland. Teraz organizacja wraz z partnerami otwiera akcję dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą upiększać  swoje podwórka, tworząc zielone rabaty i warzywniki oraz uczyć się partycypacji społecznej i mieć realny wpływ na zmianę otoczenia.

Więcej informacji w załączniku.

Nasz Ogród Społeczny Komunikat Ogólnopolski
    (plik: nasz_ogrod_spoleczny_komunikat_ogolnopolski.pdf, rozmiar pliku: 2945.25 KB)