Trzecia edycja projektu ECO-MIASTO: 27 04 2015 r. Ambasada Francji w Polsce

opublikowano: Wtorek, 21 Kwietnia, 2015 - 13:30, msalek

Ambasada Francji w Polsce zaprasza na konferencję prasową rozpoczynającą trzecią edycję projektu ECO-MIASTO.

Zaproszenie fot. Zaproszenie

Celem projektu jest promowanie dobrych praktyk zrównoważonego rozwoju oraz nagradzanie samorządów, które najlepiej realizują politykę przyjazną środowisku. Elementami składającymi się na tegoroczną edycję projektu są: konkurs ECO-MIASTO, seminaria tematyczne oraz strona internetowa eco-miasto.pl. Tematyka natomiast odpowiada czterem kategoriom konkursowym i porusza kwestie związane z mobilnością zrównoważoną, efektywnością energetyczną, gospodarką odpadami oraz gospodarką wodną, która dołączyła do konkursu jako nowa kategoria.

27 kwietnia br. godz. 12.15
Ambasada Francji w Polsce, ul. Piękna 1, Warszawa
(konieczność potwierdzenia udziału)

Projekt ECO-MIASTO organizuje Ambasada Francji w Polsce, we współpracy z Renault Polska, SAUR Polska, EDF Polska, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz firmami Saint-Gobain, Schneider Electric, DK Energy, TIRU oraz Krajową Agencją Poszanowania Energii.

(plik: zaproszenie.jpg, rozmiar pliku: 1073.55 KB)
    ECO-MIASTO
    (plik: eco-miasto.jpg, rozmiar pliku: 196.74 KB)