Międzynarodowa Konferencja ECO-Miasto 2020. „Energia zmian”

opublikowano: Środa, 8 Kwietnia, 2020 - 12:17, jturek

W związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19 konferencja „Eco-Miasto 2020” odbędzie się w innym terminie, najprawdopodobniej wczesną jesienią.

Konferencja Eco-Miasto 2020

Wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych kreowaniem zrównoważonych energetycznie miast miało odbyć się na początku kwietnia. W związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19 konferencja odbędzie się w innym terminie, najprawdopodobniej wczesną jesienią. Myślą przewodnią tegorocznej konferencji będzie: „Energia zmian”. Spróbujemy wspólnie poszukać odpowiedzi  na pytanie: jak poprawić jakość życia w miastach przy równoczesnym pozytywnym wpływie na środowisko naturalne.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, szczegóły dotyczące formuły, w jakiej odbywać się będzie tegoroczna konferencja, podamy w późniejszym terminie.