Infrastruktura Energetyczna

Infrastruktura Energetyczna

Porozmawiaj o tym, gdzie będą stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Increase Normal Decrease
opublikowano: Poniedziałek, 27 Kwietnia, 2020 - 10:59, Katarzyna Walczyk

Trwają konsultacje społeczne dotyczące budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Uwagi do zaproponowanych lokalizacji można zgłaszać elektronicznie. Swoje sugestie będzie można także przekazać podczas dwóch dyżurów telefonicznych. Pierwszy z nich odbędzie się już we wtorek, 28 kwietnia.

Samochody elektryczne fot. Samochody elektryczne

Pytania i uwagi do lokalizacji stacji ładowania zaproponowanych w projekcie „Planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych” można przesyłać do 31 maja pocztą elektroniczną na adres: konsultacje_infrastruktura@um.warszawa.pl. Do tej pory odnotowaliśmy już niemałe zainteresowanie mieszkańców Warszawy. Dziękujemy za dotychczasowe uwagi. Wszystkie zgłoszone przez Państwa spostrzeżenia uwzględnimy w raporcie po zakończeniu konsultacji społecznych.

Przypominamy też o możliwości telefonicznego wzięcia udziału w konsultacjach. Z urzędnikami zaangażowanymi w przygotowanie „Planu” będzie można porozmawiać w czasie dyżurów telefonicznych pod numerami telefonów:  22 443 36 19, 22 443 36 24.

Najbliższy dyżur odbędzie się już jutro, 28 kwietnia, w godzinach 14.00-18.00.

Kolejny termin dyżuru to 14 maja, w godzinach 14.00–18.00.

Więcej informacji na temat „Planu” i trwających konsultacji można znaleźć tutaj.