Infrastruktura Energetyczna

Infrastruktura Energetyczna

Wideokonferencja z ekspertami od elektromobilności

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 21 Maja, 2020 - 14:47, admin

W środę, 20 maja odbyła się wideokonferencja z ekspertami od elektromobilności w ramach konsultacji społecznych dotyczących budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

BI Gdzie powstaną nowe stacje ładowania?
fot. BI

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiczne spotkanie z mieszkańcami odbyło się w formie wideokonferencji transmitowanej na żywo na profilu Infoulice Warszawa. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: Biura Infrastruktury, operatorów systemów dystrybucyjnych elektroenergetycznych, czyli innogy Stoen Operator sp. z o.o. i PGE Dystrybucja S.A. oddział w Warszawie oraz z Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

W pierwszej części spotkania z-ca dyrektora Biura Infrastruktury, Leszek Drogosz omówił założenia „Ustawy o eletromobilności i paliwach alternatywnych” oraz projektu stołecznego „Planu budowy ogólnodostępnych stacji łądowania pojazdów elektrycznych”. Swoje prezentacje przedstawicli także zaproszeni goście. W kolejnej, dłuższej, części eksperci odpowiadali na pytania i uwagi zgłaszane w komentarzach pod postem.

Poniżej można pobrać nagranie z wideokonferencji, a także przedstawione prezentacje i pytania wraz z odpowiedziami. 

Więcej informacji na temat „Planu budowy ogólnodostępnych stacji łądowania pojazdów elektrycznych” i trwających konsultacji można znaleźć tutaj.

Pliki do pobrania

 1. 1.
  Prezentacja
  (plik: widekonferencja_scalona.pdf, rozmiar pliku: 7118.35 KB)
  Pobierz
 2. 2.
  Komentarze wraz z odpowiedziami
  (plik: komentarze_i_odpowiedzi_z_wideokonferencji_20_maja_2020_r.pdf, rozmiar pliku: 136.11 KB)
  Pobierz